SÚŤAŽ - vyjadri sa k myšlienkam Každý iný - všetci rovní

Autor: Matej Sýkora | 3.1.2008 o 14:23 | Karma článku: 1,04 | Prečítané:  793x

Vyjadri sa k myšlienkam kampane Každý iný - všetci rovní a vyhraj MP3 prehrávač a ďalšie skvelé ceny! Spôsob realizácie a téma je len a len na Tebe a na tom, ako to cítiš vo svojom vnútri... Či využiješ svoje maliarske schopnosti, napíšeš básničku alebo esej, urobíš prieskum, zložíš pesničku alebo vymodeluješ sochu... Oceníme akékoľvek vyjadrenie Tvojho posolstva, pocitu či myšlienky!

Čo pre Teba znamenajú myšlienky kampane Každý iný - všetci rovní? Čo konkrétne si pod nimi predstavuješ? Aké sú Tvoje skúsenosti s diskrimináciou či predsudkami? Čo vieš o ľudských právach? Aký je Tvoj názor na rôznorodosť? Počul(a) si už o aktívnej participácii? Čo by sme podľa Teba mohli spraviť, aby sme boli tolerantnejší? Zaujímajú Ťa tieto témy? Chcel by si sa aktívne podieľať na kampani?
Toto sú len niektoré z možných tém... VYJADRI SVOJ NÁZOR! JE TO NA TEBE!

1. cena: MP3 prehrávač
2-3. cena: 1GB USB kľúč
4.-6. cena: joystick
7.-35. cena: čajíky, maľované stojančeky na ceruzky, drevené ozdôbky, DVD a CD médiá, sluchátka s mikrofónom...


Uzávierka súťaže je 26. januára 2008. Svoje príspevky môžete poslať e-mailom na adresu kazdyiny-vsetcirovni@prievidzanet.sk alebo doručiť osobne do počítačovej predajne ISSO a minigalérie BIMI na Ulici Andreja Hlinku 40 (pod kláštorom) v Prievidzi.

Sme síce každý iný, ale práve to je tá podstata - vďaka našej jedinečnosti je náš život taký krásne pestrý!

 

Každý iný - všetci rovní Tento projekt bol financovaný z dotácie Ministerstva školstva Slovenskej republiky. Projekt sponzorsky podporila aj počítačová firma ISSO.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?