Vyhrajte lístky na filmový festival Jeden svet v Prievidzi!

Autor: Matej Sýkora | 4.3.2012 o 15:00 | (upravené 10.3.2012 o 8:52) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  125x

Festival dokumentárnych filmov Jeden svet prináša podnetné filmy, zaujímavých hostí a výstavy fotografií aj karikatúr. Nechajte sa zatiahnuť do príbehov z celého sveta od 12. do 17. marca v Dome kultúry v Prievidzi – spolu 31 filmov za 5 dní!

Kde inde sa máte možnosť dozvedieť, ako je to s krvavými minerálmi z Konga v našich mobiloch? Alebo ako sa žije vysokoškolákovi s Downovým syndrómom? Nezabudneme ani na politických väzňov v tiesnivej Severnej Kórei či Barme alebo postavenie Rómov na Slovensku.


Fotky z minuloročného festivalu


V spolupráci s partnermi, ktorým touto cestou ďakujeme, vám ponúkame možnosť vyhrať dve permanentky na celý festival. Stačí odpovedať na nasledujúcu otázku a poslať ju e-mailom na adresu jedensvet@prievidza.net. Ponáhľajte sa, permanentky získa len desať najrýchlejších odpovedí!

Súťažná otázka znie (odporúčame zablúdiť na stránku festivalu): Kto je režisérom filmu Príbehy z Jodoku, ktorý pôsobivo zachytáva zločiny severokórejskej diktatúry?


Na filmový festival Jeden svet v Prievidzi vás pozývame od 12. do 17. marca 2012 do Domu kultúry v Prievidzi. Program a viac informácií nájdete na www.jedensvet.prievidza.net alebo na udalosti na Facebooku.

top

Festival Jeden svet v Prievidzi organizuje občianske združenie Berkat v spolupráci s Človekom v ohrození a KaSS Prievidza. Záštitu nad festivalom prevzala primátorka mesta JUDr. Katarína Macháčková. Organizátori touto cestou ďakujú všetkým partnerom a podporovateľom za priazeň! Vďaka tejto podpore ide výťažok z festivalu na účely verejnej zbierky Berkat pomáha.

top

Tento blog je propagačným textom Jedného sveta v Prievidzi a nie je nevyhnutne v celom rozsahu autorským dielom.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Harabin uniká disciplinárnym trestom

Sudcovi hrozí pokuta, preradenie na súd nižšieho stupňa, ale aj strata talára. Kolegovia ho zatiaľ ani raz neuznali za vinného.

KOMENTÁRE

Ako Danko začal mať problém s kebabom

Keď to hovoril Breivik, vraveli sme, že mu straší vo veži.


Už ste čítali?